Azeret Mono

VariabilníJazykové sady: 2Přidáno 2021Verze v21SIL Open Font License 1.1
Azeret Mono
Plakát
Azeret Mono
Premiéra. Otevíráme v osm.
Logo
Etiketa
Malá série
Azeret Mono
Od roku 2026
Web
AzeretPráce   O nás   Kontakt
Azeret Mono
Krátký řádek doplňujícího textu, který ukazuje, jak nadpis sedí nad běžným textem na skutečné stránce.
Začít
Vizitka
Azeret Mono
Studio · ahoj@tvojejmeno.cz · +420 777 000 000
Cedule obchodu
Azeret Mono
Tričko
Azeret Mono
Šálek kávy
Azeret
Příspěvek na sítě
tvojeznacka
Azeret Mono
Plátěná taška
Azeret Mono

O nás Azeret Mono

Azeret Mono je písmo typu neproporcionální (variabilní). Autor: Displaay, Martin Vácha.

Zdarma pro osobní i komerční použití, v tisku, na webu i v aplikacích. Samotné soubory písma ale prodávat nesmíš. Přečti si SIL Open Font License 1.1.

Působí
Kategorie
Neproporcionální
Řezy
100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900
Styly
italic, normal
Jazyky
latin, latin-ext
Licence
SIL Open Font License 1.1
Cena
Zdarma
Zdroj
Repozitář projektu

Nahlásit problém s tímto písmem

Použij Azeret Mono na svém webu

Poskytuje Google Fonts, nebo soubory hostuj sám pomocí webového stažení.

<link rel="preconnect" href="https://fonts.googleapis.com">
<link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com" crossorigin>
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Azeret+Mono:ital,wght@0,100..900;1,100..900&display=swap" rel="stylesheet">
font-family: "Azeret Mono", sans-serif;
Stáhnout webový balíček (WOFF2 + fonts.css)

S čím ladí

Kontrastní písma se slučitelnou náladou, na nadpisy i základní text dohromady.

Podobná jako Azeret Mono

Stejná kategorie, nejbližší pocit.

VariabilníOblíbenéZdarma

Source Code Pro

Paul D. Hunt
VariabilníOblíbenéZdarma

Inconsolata

Raph Levien