PísmaTitulkováBowlby One SC

Bowlby One SC

1 řezJazykové sady: 2Přidáno 2011Verze v27SIL Open Font License 1.1
Bowlby One SC
Plakát
Bowlby One SC
Premiéra. Otevíráme v osm.
Logo
Etiketa
Malá série
Bowlby One SC
Od roku 2026
Web
BowlbyPráce   O nás   Kontakt
Bowlby One SC
Krátký řádek doplňujícího textu, který ukazuje, jak nadpis sedí nad běžným textem na skutečné stránce.
Začít
Vizitka
Bowlby One
Studio · ahoj@tvojejmeno.cz · +420 777 000 000
Cedule obchodu
Bowlby One
Tričko
Bowlby One
Šálek kávy
Bowlby
Příspěvek na sítě
tvojeznacka
Bowlby One SC
Plátěná taška
Bowlby One SC

O nás Bowlby One SC

Bowlby One SC je písmo typu titulková (1 řez). Autor: Vernon Adams.

Zdarma pro osobní i komerční použití, v tisku, na webu i v aplikacích. Samotné soubory písma ale prodávat nesmíš. Přečti si SIL Open Font License 1.1.

Působí
Kategorie
Titulková
Řezy
400
Styly
normal
Jazyky
latin, latin-ext
Licence
SIL Open Font License 1.1
Cena
Zdarma
Zdroj
Repozitář projektu

Nahlásit problém s tímto písmem

Použij Bowlby One SC na svém webu

Poskytuje Google Fonts, nebo soubory hostuj sám pomocí webového stažení.

<link rel="preconnect" href="https://fonts.googleapis.com">
<link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com" crossorigin>
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Bowlby+One+SC:wght@400&display=swap" rel="stylesheet">
font-family: "Bowlby One SC", sans-serif;
Stáhnout webový balíček (WOFF2 + fonts.css)

S čím ladí

Kontrastní písma se slučitelnou náladou, na nadpisy i základní text dohromady.

Podobná jako Bowlby One SC

Stejná kategorie, nejbližší pocit.