PísmaPatkováDavid Libre

David Libre

Řezy: 3Jazykové sady: 6Přidáno 2021Verze v17SIL Open Font License 1.1
David Libre
Plakát
David Libre
Premiéra. Otevíráme v osm.
Logo
Etiketa
Malá série
David Libre
Od roku 2026
Web
DavidPráce   O nás   Kontakt
David Libre
Krátký řádek doplňujícího textu, který ukazuje, jak nadpis sedí nad běžným textem na skutečné stránce.
Začít
Vizitka
David Libre
Studio · ahoj@tvojejmeno.cz · +420 777 000 000
Cedule obchodu
David Libre
Tričko
David Libre
Šálek kávy
David
Příspěvek na sítě
tvojeznacka
David Libre
Plátěná taška
David Libre

O nás David Libre

David Libre je písmo typu patková (řezy: 3). Autor: Monotype Imaging Inc., SIL International, Meir Sadan.

Zdarma pro osobní i komerční použití, v tisku, na webu i v aplikacích. Samotné soubory písma ale prodávat nesmíš. Přečti si SIL Open Font License 1.1.

Působí
Kategorie
Patková
Řezy
400, 500, 700
Styly
normal
Jazyky
hebrew, latin, latin-ext, math, symbols, vietnamese
Licence
SIL Open Font License 1.1
Cena
Zdarma
Zdroj
Repozitář projektu

Nahlásit problém s tímto písmem

Použij David Libre na svém webu

Poskytuje Google Fonts, nebo soubory hostuj sám pomocí webového stažení.

<link rel="preconnect" href="https://fonts.googleapis.com">
<link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com" crossorigin>
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=David+Libre:wght@400;500;700&display=swap" rel="stylesheet">
font-family: "David Libre", sans-serif;
Stáhnout webový balíček (WOFF2 + fonts.css)

S čím ladí

Kontrastní písma se slučitelnou náladou, na nadpisy i základní text dohromady.

Podobná jako David Libre

Stejná kategorie, nejbližší pocit.

1 řezZdarma

Stint Ultra Expanded

Astigmatic
1 řezZdarma

Port Lligat Slab

Tipo
1 řezZdarma

Stint Ultra Condensed

Astigmatic