PísmaiconsMaterial Symbols Rounded

Material Symbols Rounded

Písmo s otevřenou licencí
Variabilní1 jazyková sadaVerze v372SIL Open Font License 1.1
Material Symbols Rounded
Plakát
Material Symbols Rounded
Premiéra. Otevíráme v osm.
Logo
Etiketa
Malá série
Material Symbols Rounded
Od roku 2026
Web
MaterialPráce   O nás   Kontakt
Material Symbols Rounded
Krátký řádek doplňujícího textu, který ukazuje, jak nadpis sedí nad běžným textem na skutečné stránce.
Začít
Vizitka
Material Symbols
Studio · ahoj@tvojejmeno.cz · +420 777 000 000
Cedule obchodu
Material Symbols
Tričko
Material Symbols
Šálek kávy
Material
Příspěvek na sítě
tvojeznacka
Material Symbols Rounded
Plátěná taška
Material Symbols Rounded

O nás Material Symbols Rounded

Material Symbols Rounded je písmo typu icons (variabilní).

Zdarma pro osobní i komerční použití, v tisku, na webu i v aplikacích. Samotné soubory písma ale prodávat nesmíš. Přečti si SIL Open Font License 1.1.

Kategorie
icons
Řezy
100, 200, 300, 400, 500, 600, 700
Styly
normal
Jazyky
latin
Licence
SIL Open Font License 1.1
Cena
Zdarma

Nahlásit problém s tímto písmem

Použij Material Symbols Rounded na svém webu

Poskytuje Google Fonts, nebo soubory hostuj sám pomocí webového stažení.

<link rel="preconnect" href="https://fonts.googleapis.com">
<link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com" crossorigin>
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Material+Symbols+Rounded:wght@100..700&display=swap" rel="stylesheet">
font-family: "Material Symbols Rounded", sans-serif;
Stáhnout webový balíček (WOFF2 + fonts.css)

S čím ladí

Kontrastní písma se slučitelnou náladou, na nadpisy i základní text dohromady.

VariabilníOblíbenéZdarma

Google Sans

Otevřená licence

Podobná jako Material Symbols Rounded

Stejná kategorie, nejbližší pocit.

VariabilníZdarma

Material Symbols Sharp

Otevřená licence
VariabilníZdarma

Material Symbols Outlined

Otevřená licence
1 řezZdarma

Material Icons Round

Otevřená licence
1 řezZdarma

Material Icons Outlined

Otevřená licence
1 řezZdarma

Material Icons Sharp

Otevřená licence
1 řezZdarma

Material Icons

Otevřená licence
1 řezZdarma

Material Icons Two Tone

Otevřená licence