PísmaRučně psanáPlaywrite DE SAS Guides

Playwrite DE SAS Guides

1 řez1 jazyková sadaPřidáno 2024Verze v1SIL Open Font License 1.1
Playwrite DE SAS Guides
Plakát
Playwrite DE SAS Guides
Premiéra. Otevíráme v osm.
Logo
Etiketa
Malá série
Playwrite DE SAS
Od roku 2026
Web
PlaywritePráce   O nás   Kontakt
Playwrite DE SAS Guides
Krátký řádek doplňujícího textu, který ukazuje, jak nadpis sedí nad běžným textem na skutečné stránce.
Začít
Vizitka
Playwrite DE
Studio · ahoj@tvojejmeno.cz · +420 777 000 000
Cedule obchodu
Playwrite DE
Tričko
Playwrite DE
Šálek kávy
Playwrite
Příspěvek na sítě
tvojeznacka
Playwrite DE SAS Guides
Plátěná taška
Playwrite DE SAS

O nás Playwrite DE SAS Guides

Playwrite DE SAS Guides je písmo typu ručně psaná (1 řez). Autor: TypeTogether, Veronika Burian, José Scaglione.

Zdarma pro osobní i komerční použití, v tisku, na webu i v aplikacích. Samotné soubory písma ale prodávat nesmíš. Přečti si SIL Open Font License 1.1.

Působí

Použij Playwrite DE SAS Guides na svém webu

Poskytuje Google Fonts, nebo soubory hostuj sám pomocí webového stažení.

<link rel="preconnect" href="https://fonts.googleapis.com">
<link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com" crossorigin>
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Playwrite+DE+SAS+Guides:wght@400&display=swap" rel="stylesheet">
font-family: "Playwrite DE SAS Guides", sans-serif;
Stáhnout webový balíček (WOFF2 + fonts.css)

S čím ladí

Kontrastní písma se slučitelnou náladou, na nadpisy i základní text dohromady.

Podobná jako Playwrite DE SAS Guides

Stejná kategorie, nejbližší pocit.