Potta One

1 řezJazykové sady: 4Přidáno 2020Verze v19SIL Open Font License 1.1
Potta One
Plakát
Potta One
Premiéra. Otevíráme v osm.
Logo
Etiketa
Malá série
Potta One
Od roku 2026
Web
PottaPráce   O nás   Kontakt
Potta One
Krátký řádek doplňujícího textu, který ukazuje, jak nadpis sedí nad běžným textem na skutečné stránce.
Začít
Vizitka
Potta One
Studio · ahoj@tvojejmeno.cz · +420 777 000 000
Cedule obchodu
Potta One
Tričko
Potta One
Šálek kávy
Potta
Příspěvek na sítě
tvojeznacka
Potta One
Plátěná taška
Potta One

O nás Potta One

Potta One je písmo typu titulková (1 řez). Autor: Font Zone 108.

Zdarma pro osobní i komerční použití, v tisku, na webu i v aplikacích. Samotné soubory písma ale prodávat nesmíš. Přečti si SIL Open Font License 1.1.

Působí
Kategorie
Titulková
Řezy
400
Styly
normal
Jazyky
japanese, latin, latin-ext, vietnamese
Licence
SIL Open Font License 1.1
Cena
Zdarma
Zdroj
Repozitář projektu

Nahlásit problém s tímto písmem

Použij Potta One na svém webu

Poskytuje Google Fonts, nebo soubory hostuj sám pomocí webového stažení.

<link rel="preconnect" href="https://fonts.googleapis.com">
<link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com" crossorigin>
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Potta+One:wght@400&display=swap" rel="stylesheet">
font-family: "Potta One", sans-serif;
Stáhnout webový balíček (WOFF2 + fonts.css)

S čím ladí

Kontrastní písma se slučitelnou náladou, na nadpisy i základní text dohromady.

VariabilníZdarma

Unbounded

NaN

Podobná jako Potta One

Stejná kategorie, nejbližší pocit.