PísmaBezpatkováSpace Grotesk

Space Grotesk

VariabilníJazykové sady: 3Přidáno 2020Verze v22SIL Open Font License 1.1
Space Grotesk
Plakát
Space Grotesk
Premiéra. Otevíráme v osm.
Logo
Etiketa
Malá série
Space Grotesk
Od roku 2026
Web
SpacePráce   O nás   Kontakt
Space Grotesk
Krátký řádek doplňujícího textu, který ukazuje, jak nadpis sedí nad běžným textem na skutečné stránce.
Začít
Vizitka
Space Grotesk
Studio · ahoj@tvojejmeno.cz · +420 777 000 000
Cedule obchodu
Space Grotesk
Tričko
Space Grotesk
Šálek kávy
Space
Příspěvek na sítě
tvojeznacka
Space Grotesk
Plátěná taška
Space Grotesk

O nás Space Grotesk

Space Grotesk je písmo typu bezpatková (variabilní). Autor: Florian Karsten.

Zdarma pro osobní i komerční použití, v tisku, na webu i v aplikacích. Samotné soubory písma ale prodávat nesmíš. Přečti si SIL Open Font License 1.1.

Působí
Kategorie
Bezpatková
Řezy
300, 400, 500, 600, 700
Styly
normal
Jazyky
latin, latin-ext, vietnamese
Licence
SIL Open Font License 1.1
Cena
Zdarma
Zdroj
Repozitář projektu

Nahlásit problém s tímto písmem

Použij Space Grotesk na svém webu

Poskytuje Google Fonts, nebo soubory hostuj sám pomocí webového stažení.

<link rel="preconnect" href="https://fonts.googleapis.com">
<link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com" crossorigin>
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Space+Grotesk:wght@300..700&display=swap" rel="stylesheet">
font-family: "Space Grotesk", sans-serif;
Stáhnout webový balíček (WOFF2 + fonts.css)

S čím ladí

Kontrastní písma se slučitelnou náladou, na nadpisy i základní text dohromady.

Kombinace s Space Grotesk
VariabilníOblíbenéZdarma

Noto Serif

Google

Podobná jako Space Grotesk

Stejná kategorie, nejbližší pocit.

VariabilníZdarma

Asta Sans

42dot
VariabilníZdarma

Stack Sans Text

Koto
VariabilníZdarma

Stack Sans Headline

Koto